e
sv

Affliction Indiegala’da Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu!

78 Okunma — 01 Ağustos 2020 17:04
avatar

Oyun360

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Affliction oyunu kısa süreliğine ücretsiz oldu. Steam fiyatı 10.5 TL olan gerilim ve aksiyon dolu “Affliction” isimli oyun, Indiegala’da ücretsiz oldu.

Affliction Hakkında

2017 yılında piyasaya sürülen Affliction, grafiksel anlamda çok da büyük bir beklenti içinde olmamanız gereken bir oyun. Ancak oyunun konusu fazlasıyla ilgi çekici ve gerilim dolu. Öyle ki bu oyunda kurgusal bir Avrupa ülkesi olan Ghulovka’ya gidiyoruz. İç savaşın tüm ateşiyle yaşandığı ülkede yapmamız gereken tek şey, hayatta kalmayı başarmak. Ancak bu durum, gerilimle dolu olan bu oyunda fazlasıyla zor.

Oyunun hikayesini daha da ilginç kılan bir diğer konu, bölgedeki bilim insanlarının yaptığı araştırma ve deneyler. Bu deneyler, beraberinde hiç de istenmeyen sorunlara yol açmış ve bilim insanları, onlarca çeşit mutant ve canavar yetiştirmiş durumdalar. Hal böyle olunca da işler, birazcık daha zorlaşıyor. Çünkü mutant ve diğer canavarlarla mücadele etmeye çalışırken bölgedeki askerlerin de üstesinden gelmeniz gerekiyor.

Affliction, 30’dan fazla haritaya ve onlarca senaryoya sahip olan bir oyun. Fiyatı 10.50 TL olmasına rağmen bu oyunu haberleştirmemizdeki esas nedenin de oyunun bu çeşitliliği olduğunu söyleyebiliriz. Yani sömestr tatilinde ne uzun ne de çok kısa olmayan bir hikayeye dahil olmak istiyorsanız Affliction mantıklı bir seçim olabilir. Ayrıca oyunun sistem gereksinimleri de bir hayli düşük. Dolayısıyla neredeyse tüm bilgisayarlar, bu oyunu en yüksek seviyede oynatabilir.

Oyuna erişmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Sistem Gereksinimleri

Minimum sistem gereksinimi;
İşletim Sistemi: Microsoft Windows (32-bit/64-bit)
İşlemci: Intel Dual-Core 2GHz or AMD Dual-Core 2GHz
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 400 series or AMD Radeon HD 6000 series, 1GB Video Card (Minimum Shader Model 2.0)
DirectX: Sürüm 9.0c
Depolama: 7 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX Compatible

En güncel ücretsiz oyunlar için sitemizi takip etmeyi unutmayın! En güncel içeriklerden haberdar olmak için sitemizdeki bildirimleri aktif edebilirsiniz. Bu sayede en güncel içeriklerden anında haber olabilirsiniz.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Affliction Indiegala’da Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu!