e
sv

Crysis Remastered’ın Çıkış Tarihi Duyuruldu

80 Okunma — 22 Ağustos 2020 08:37
avatar

Oyun360

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Crytek tarafından geliştirilen ve ilk kez 2007 yılında oyun severler ile buluşan Crysis serisinin beklenen yeni oyunu Crysis Remastered çıkış tarihi Crysis’in resmi Youtube kanalından yayınlanan bir video ile duyuruldu.

Duyuruya göre Crysis Remastered 18 Eylül 2020 tarihinden itibaren Epic Store, Xbox One ve PlayStation 4 platformları için erişilebilir olacak. Crytek tarafında uzun süredir sessizlik sürerken Crysis serisinin devam edeceğini geçtiğimiz aylarda Crysis’in resmi Twitter hesabından yapılan bir paylaşım ile doğrulanmış ve yeni oyunu Crysis Remastered için sinyal verilmiş oldu.

Oyunun geliştiricisi Crytek firması Crysis Remastered’ın çıkış tarihini paylaştıkları bir video ile beraber duyurdu. Yaklaşık bir dakika uzunluğundaki tanıtım videosu ile oyundaki görsel anlamda iyileştirmeler, 8K yüksek çözünürlük, anti-aliasing, HDR, ışın izleme teknolojisi ve yeni ışıklandırma gibi görsel geliştirmeler yer alıyor.

İşte Crysis Remastered’ın Tanıtım Videosu;

Oyunculara bambaşka bir Crysis sunmayı hedefleyen Crysis Remastered, 18 Eylül 2020’de PC, Xbox One ve PlayStation 4 konsolları için çıkış yapacak. PC sürümü ise Epic Games Store‘da yer alacak oyunun satış fiyatı ise 30 Dolar olarak belirlenmiş.

Peki Nedir Bu Crysis?

Geliştirciliğini Crytek tarafından üstlenilmiş ilk oyununu 2007 yılında piyasaya sunmuş birinci şahıs nişancı oyunudur. İlk çıkış tarihinden itibaren bir yıl içerisinde 2 milyona yakın kopya satmış ve bu başarılı satış miktarıyla seriye devam edildi. Bu başarının devamında Crysis serisi birçok devam oyunuyla  siz oyun severlerin karşısına çıktı.

Oyunun içeriğine değinecek olursak Kuzey Kore sahili yakınlarında bulunan bir adada antik bir uzay mekiğinin keşfedilmesiyle başlayan serinin ilk oyunda kahramanımız Jake Dunn ve bir grup ABD askeri, inceleme yapmak için bu adaya gönderilir. Olayların 2020 yılı içerisinde, 2007 yılına göre gelecekte işlendiği Crysis’te oyuncuların, bir yandan Kuzey Kore ordusuyla savaşırken bir yandan da uzaylı düşmanlarla dört farklı haritada mücadele etmesi konu alınmıyor.

Daha fazla oyun haberleri için bizi takip etmeyi unutmayın.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Crysis Remastered’ın Çıkış Tarihi Duyuruldu