e
sv

Darkorbit FPS Arttırmanın Yolları!

377 Okunma — 18 Ağustos 2020 15:45
avatar

Oyun360

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Darkorbit FPS Arttırma hakkındaki tüm detayları sizlere bu içeriğimiz ile aktaracağız. İçeriğimizi video ile sizlere aktardık. Keyifli okumalar dileriz.

Darkorbit FPS Arttırma

Web tarayıcı oyunu olan Darkorbit oyununda FPS değerlerini nasıl arttırırız? Öncelikle bilgisayarınızın sistemi ne kadar iyi olsa da oyunda kasmalar yaşayabilirsiniz. Öncelikle Darkorbit oyununda bulunan 2D ve 3D olarak iki farklı görüntü ayarları mevcuttur. Bu ayarları kısaca anlatmak gerekirse 2D görüntü ayarları işlemci odaklı olup 3D ise ekran kartı tüketen görüntü ayarıdır.

Bilgisayarınızın ekran kartı yok ise oyunu kesinlikle 2D’de açınız. 3D kalitesinde açtığınızda oyunda çok fazla kasmalar yaşarsınız, eğer ki tam tersiyse ekran kartınız iyiyse kesinlikle 3D ile oynamanızı öneriyoruz. Tabii ki, sadece bu ayarlar yeterli olmayacaktır oyun içerisinde ki ayarları da en düşük kaliteye almanız FPS değerini arttıracaktır.

Şimdi FPS değerini arttırmanın bir diğer yöntemi ise internet tarayıcısını en uygun olanı seçmektir. Videomuzda Opera önerilmektedir ama Operanın GX tarayıcısını indirmeniz daha sağlıklı olacaktır. Opera GX oyuncular için optimize edilmiş bir tarayıcıdır bu sebeple oyunlarda en iyi performansı almanıza olanak sunacaktır.

Peki biz neden tarayıcımızı opera seçmek zorundayız?

Şu anda internet üzerinde araştırmalarımıza göre Opera GX en az Bellek(RAM) tüketen tarayıcıdır. Darkorbit oyunu flash player desteklediği için oyunumuz bellek tüketmektedir. Bu sebeple en optimize edilmiş ve az bellek tüketen tarayıcılara yönlenmemiz gerekiyor. Şu anda en yaygın tarayıcı olan opera en az bellek tüketmektedir.

Yine bir farklı seçenek olarak FPS arttırmayı oyunu 2 ve 3 saat arada yenilemeniz gerekmektedir. Çok fazla aktif olursanız bellek tüketimi çok fazla olacaktır. Kısacası oyunu arada yenilerseniz FPS droplarından kurtulmuş olacaksınız.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Darkorbit FPS Arttırmanın Yolları!