e
sv

Darkorbit Oyun İncelemesi, Oyun Hakkında Detaylar!

157 Okunma — 11 Mart 2020 21:07
avatar

Oyun360

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Darkorbit Oyun İncelemesi, Oyun Hakkında Detaylar!

DarkOrbit, Bigpoint Games tarafından üretilmiş, web tabanlı bir uzay-aksiyon oyunudur. Oyunun betadan çıkış tarihi 2006’dır. Oyunda size üç şirketten birini seçme hakkı verilir. Bunlar Dünya(EIC), Venüs(VRU) ve Mars(MMO)’tır. Üç şirketten birini seçip oyuna başlarsınız.

Tutorial bölümü ile oyun anlatılır. Tutorial’ı bitirdiğinizde, oyunun multiplayer bölümüne geçersiniz. Seçtiğiniz şirketin ana haritasından başlarsınız. Oyunda onlarca türden uzaylı ve uzay gemisi olarak NPC’ler belirlenmiştir. Onları patlattığınızda (veya öldürdüğünüzde) size onların gücüne, darbe puanına göre; şeref puanı, deneyim puanı, Credits ve Uridium verir.

Oyundaki para birimleri Credits ve Uridium’dur. Uridium, oyunda gerçek para karşılığı satın alınabilir. Oyunda lazerler, kalkanlar, jeneratörler, tamir robotları, CPU’lar, PET adı verilen yardımcı robotunuz vb. şeyler sizin ekipmanınızdır.

Bunları sizin var olan geminizin içerisine dizersiniz ve savaşırsınız. Oyunda yerel gemiler bulunur ve en fazla tercih edilen gemi Goliath’dır. Bu gemilere benzer tasarımlar bulunur. Bu tasarımların bir kısmının yeşil ganimet kutularından çıkması mümkündür. Oyunda sizin şirketinizdeki düşman firmalardan oyuncuları da imha etmeniz gerekir. Diğer gemilerde büyüklüğüne göre size deneyim puanı ve şeref puanı kazandıracaktır.

Bu oyunda en önemli para birimi Uridium’dur. Oyunun görevlerini yapınca size belirli eşya veya para ya da araç gereç verir. Oyunda rütbe puanı da yer alır. Yaratık imha ederek, düşman şirketteki oyuncuları imha ederek, görevleri tamamlayarak, galaksi kapılarını tamamlamak, ve benzeri yöntemler ile rütbe kazanırsınız ve rütbe puanınızın miktarına göre size rütbeler verilir.

Rütbeler Acemi Uzay Pilotu ile OrGeneral arasındadır. Ganimet anahtarları ile Ganimet Kutularını açabilirsiniz içinden kıymetli hediyeler çıkabilir. Diroit tasarımları olarak Havoc, Beacon ve Hercules tasarımları mevcuttur. Klan savaş istasyonları ile ise savaşta ya da ittifakta bulunduğunuz klanlara veya klanlarla gerekli savunmanızı yaparsınız. Darkorbit Oyun İncelemesi makalemiz bu kadardır, okuduğunuz için teşekkürler 🙂

Darkorbit hakkında güncel içerikler için kanalımızı takip edebilirsiniz TIKLAYIN!

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Darkorbit Oyun İncelemesi, Oyun Hakkında Detaylar!