e
sv

Fortnite’a İki Yeni Silah Eklenmesi Bekleniyor

112 Okunma — 10 Mart 2020 08:32
avatar

Oyun360

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Son zamanların popüler Battle Royale türündeki oyunu olan Fortnite’a yeni ve bir o kadar da ilgi çekici iki yeni silah geliyor. Öğrendiğimiz bilgilere göre gelecek iki silahtan bir tanesi de sevilen film karakteri Deadpool’un silahı olacak.

Oyun dünyasının farklı bir evrime uğradığı son yıllarada adeta patlama yaşayan Battle Royale türündeki Fortnite oyunu her geçen gün yeni güncellemeler ile oyuncuların gönlünü kazanmaya devam ediyor. Bu güncellemeler sayesinde oyunu oynayanların sayısı her geçen gün artmakta ve popülerliğini hiç yitirmeden devam etmekte. Oyun çılgınlarının veri madenciliği yaparak oyun dosyaları arasında bulduğu ve şu an oyunda olmayan iki yeni silah mevcut.

Oyuna yeni getirilecek olan ekipmanlardan bir tanesi standart özelliklerde bir silah iken diğer ekipman oldukça dikkat çekici. Öyle ki haber daha duyulur duyulmaz oyuncular arasında büyük ilgi gördü ve oyuncular sabırsızlıkla silahın eklenmesini bekliyorlar. Birçok kişinin severek izlediği film serisi Deadpool’un silahı Fortnite oyununa eklenecek.

Deadpool’un silahı Fortnite’a ekleniyor

Haberin çıkış kaynağı ‘spedicey1’ nickli bir Twitter hesabı. Twitter’da paylaşım yapan oyuncu veri madenciliği yaparak Fortnite oyununda oldukça ilgi çekici bilgileri yakalamış durumda. Daha Fortnite yetkilileri bu müjdeli haberi vermeden dosyaların arasından yeni eklenecek silahları bularak Twitter üzerinden tüm dünyaya duyurmuş oldu. Spedicey1’în yapmış olduğu paylaşımda oyuna eklenecek olan iki yeni silah; MistyBop ve Deadpool’s Dual Pistol. Yapılan paylaşımda sadece silah isimleri de bulunmuyor. Ayrıca silahların teknik özellikleri de görünmekte.

Deadpool’s Dual Pistol silahının özelliklerine bakacak olursak; yakın mesafe hasarı 43, orta mesafe hasarı 36,55, uzak mesafeden ise 32,25 olarak belirtiliyor. Bunların yanında silah şarjör doldurma süresi 2,7 saniye olarak görünmekte ki bu silahın oyundaki etkili ve can alıcı silahlardan biri olacağı kesin.

MistyBop isimli diğer gelcek olan silahda ise hasar gücü 50 olarak göze çarpıyor ancak herhangi bir menzil belirtilmiş değil. Silah şarjör doldurma süresi de 5 saniye olarak yazılmış bu süre diğer silahlara oranla yüksek bir süre olduğunu söyleyebiliriz. Bu bilgilerin bir oyuncu tarafından paylaşıldığını ve resmi olarak hala bir bilgi olmadığını da belirtmeliyiz.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Fortnite’a İki Yeni Silah Eklenmesi Bekleniyor