e
sv

Forza Horizon 4, Steam’de Yayınlandı !

148 Okunma — 10 Mart 2021 11:15
Forza Horizon 4 Haber Görseli
avatar

Oyun360

 • e2

  Mutlu

 • e1

  Eğlenmiş

 • e1

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Geliştiricisi Playground Games ve yayıncısı Microsoft (Xbox Game Studios) olan popüler yarış oyunu Forza Horizon 4 PC için Steam‘de yayınlandı.

Steam mağazasında yayınlanan oyun Çapraz Platform Çok Oyunculu desteğine sahip olacak. Bu sayede Xbox, Microsoft Store, Steam ve Android kullanıcıları Forza Horizon 4‘ü birlikte oynayabilecekler. Ancak platformlar arası kayıt aktarmaya teknik sebeplerden ötürü destek verilmeyecek.

Bugün itibarıyla mağazaya eklenen oyun Türkiye’de çok uygun bir yerel fiyatlandırmaya da sahip. Halbuki oyun Microsoft Store üzerinde 469 ₺‘den başlayan fiyatlara satılıyordu. Steam’de ise 92 ₺‘den başlayan bir fiyatlandırma yapılması dikkat çekiyor. Ayrıca oyunun DLC’leri tarafında ise 4.5 ₺ ile 30 ₺ arasında değişen bir fiyatlandırma görüyoruz.

Forza Horizon 4 Oyun İçi Görsel

Forza Horizon 4’ün Steam Fiyatları ise bu şekilde;

 • Standard Edition — 92 ₺
 • Deluxe Edition — 125 ₺
 • Ultimate Edition — 150 ₺

Yarış oyunları türünün en başarılı yapımlarından olan Forza Horizon 4 ilk olarak 28 Eylül 2018 tarihinde oyun severlerle buluştu. Bu adımla Microsoft‘un yakında yeni bir Forza oyunu daha duyurmasını bekliyoruz.

Forza Horizon 4 Oyun İçi Görsel 2

Forza Horizon 4 Nedir?

Dünyanın en harika otomobil festivalinde dinamik sezonlar her şeyi değiştiriyor. Tek başınıza veya başkalarıyla takım oluşturup paylaşımlı, açık bir dünyada güzel ve tarihi Büyük Britanya’yı keşfedin. 450’den fazla aracı toplayın, modifiye edin ve sürün. Yarışın, kontrol edin, oluşturun ve keşfedin. Bir Horizon süper yıldızı olmak için kendi yolunuzu seçin.

Yarışın. Gösteri yapın. Oluşturun. Keşfedin.
Yeni, açık uçlu karşılaşmalarda yapacağınız her şey oyununuzu ilerletir.

Ortak bir Dünyayı Keşfedin
Gerçek oyuncular da sizin dünyanızda bulunuyor. Günün vakti, havası ve mevsimi değiştiğinde oyunu oynayan herkes bu değişiklikleri aynı anda tecrübe edecek.

Güzel, Tarihi Britanya’yı Keşfedin
Britanya’yı daha önce hiç böyle görmediniz. Muhteşem doğallıktaki 4K ve HDR çözünürlükte gölleri, vadileri, kaleleri ve nefes kesici manzaraları keşfedin.

Forza Horizon 4 oyununun Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Son olarak oyunun Steam tanıtım videosuna ve bilgisayar için sistem gereksinimlerine aşağıdan göz atabilirsiniz.

Forza Horizon 4 Sistem Gereksinimleri

Daha fazla oyun haberleri ve ücretsiz oyunlardan haberdar olmak için bizi takip etmeyi unutmayın.

Sıradaki içerik:

Forza Horizon 4, Steam’de Yayınlandı !