e
sv

Ghost of Tsushima Beklenen Müjdeyi Verdi!

122 Okunma — 08 Mart 2020 08:45
avatar

Oyun360

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Ghost of Tsushima (Tsuşima’nın Hayaleti) oyunu PlayStation 4 platformu için özel olarak geliştiriliyor. Oyunun en son yayınlanan geniş fragmanı ile oyuncular büyük bir heyecanla bekleyiş içerisindeler. Sucker Punch firması oyunun 2020’nin yaz aylarında piyasaya çıkacağını daha önceden duyurmuşlardı. Son gelen açıklamada tüm Ghost of Tsushima fanlarını özellikle de Türkiye’deki bekleyenlerini sevindirici bir haberde bulunuyor. Herkesin merakla beklediği tarihi PlayStation Türkiye ekibi sosyal medyadan açıkladı. Yaz aylarında çıkacak olan Ghost of Tsushima’da Türkçe altyazı seçeneği de mevcut olacak.

Ghost of Tsushima Türkiye Fanlarına Büyük Sürpriz!

Ghost of Tsushima hakkında her geçen gün yeni bilgiler gelmekte ve son olarak PlayStation Türkiye ekibi Ghost of Tsushima oyununun Türkçe altyazı desteği ile birlikte 26 Haziran 2020’de piyasaya çıkacağını bildirdi.

13 yüzyıl da geçen oyunda feodal yapıdaki Japonya’nın Tsushima adasını Moğolların ele geçirmeye çalışması ve bu durumda oyunun ana karakteri Jin Sakai’nin sürükleyici hikayesi akıcı bir şekilde işleniyor. Ormanlardan, vadilere; dağlardan köylere kadar geniş bir harita ile karşımıza çıkan oyun, oyuncuları bir hayli heyecanlandırmış durumda.

Oyunun standart paketinin yanı sıra iki farklı fiziksel paketi de oyunda yer alacak. Bu paketler; Special Edition ve Collector’s Edition.

Special Edition paketini satın alan oyuncular oyundaki metal kutuya sahip olabilecekler. Bunun yanı sıra Charm of Hachiman’s Favor, Hero of Tsushima maskesi, oyun içi farklı silah görünümleri ve oyun içi puanlar ve daha bir çok farklı hediye alınabiliyor.

Collector’s Edition ise oyunun koleksiyon sürümü olarak karşımıza çıkıyor ve oyun içi farklı kılıç,zırh,maske figürleri, savaş flamaları, Japonların geleneksel paketleme kumaşı Furoshiki’de bu paketin içerisinde sizlere sunuluyor. Ayrıca oyun içi teknik puanlar, PS4 Samurai dinamik teması, dijital mini sanat kitabı ve son olarak o dönemi yaşatmak için Japonya’nın tarihini gösteren Director’s Commentary içeriği de pakette bulunanlar arasında.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Ghost of Tsushima Beklenen Müjdeyi Verdi!