e
sv

Ghost Recon Breakpoint Yeni Modu 24 Mart’ta Yayınlanıyor

51 Okunma — 07 Mart 2020 21:18
avatar

Oyun360

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Oyun sektörünün önemli isimlerinden olan Ubisoft, uzun zaman önce “daha sürükleyici ve daha radikal” bir Ghost Recon Breakpoint oyun sürümünün yayınlanacağını bildirmişti. Bu oyun modunun bazı detayları ve çıkış tarihi artık belli oldu.

Ghost Recon Breakpoint Hakkında

Günümüz oyun sektöründe piyasaya çıkan oyunlardan çok oyunların ek paket sürümleri daha çok rağbet görmekte. Öyle ki bir çok oyun ücretsiz olduğu gibi ek paketler sunarak daha yüksek meblağlar kazanmakta. Piyasaya çıkan oyunların hemen ardından da oyun içi genişletme ve içerik zenginleştirme de firmalar tarafından büyük önem arz ediyor.

2001 yılında yayın hayatına başlayan Ghost Recon Breakpoint oyununu yıllar içerisinde çok fazla değişikliğe ve genişlemeye uğradı. Yılda 2 veya 3 adet ek paketi çıkan oyunun her ne kadar çıkış tarihi eski olsa da oyuncuların hala en çok oynadığı oyunlarda görünmekte. En son 2019’da ek paket çıkaran Ubisoft yeni bir paketin çıkacağını da duyurmuştu. Ve sonunda bekleyiş sona erdi ve Ghost Recon Breakpoint’in çıkış tarihi belli oldu.

Ghost Recon Breakpoint’in yeni modu 24 Mart’ta yayınlanıyor

24 Mart’ta oyuna giren oyuncular birkaç farklılıkla karşılaşacaklar. Oyuncuları girişte iki farklı seçenek karşılayacak. Bunlar; ‘Ghost Experience‘ veya ‘Immersive Experience‘ . Oyundaki en belirgin değişiklikler ekipman seviyeleri ve sağlık sisteminde yapılacak. Diğer kısımlarda da birkaç yenilik oyuncuları bekliyor olacak.

Oyunu eski haliyle oynamak isteyen oyuncuları da kırmayan Ubisoft, şu an ki versiyonu da oyuncuların oynamasına sunacak. Yani Ubisoft iki mod arasında da oyun oynama imkanı tanımış olacak.

Güncelleme de birçok yenilik mevcut

Ubisoft yeni paketi yayınlamadan önce birçok farklı anket yaparak oyuncuların nabzını yoklamıştı. Yeni modda oyuncuların çoğunluğunun istekleri yapıldı. Böylece oyunda pek çok değişikliğe gidildi. Ubisoft oyunun gelişmesi ve oyuncuların sıkıntılarının en iyi bu yol ile giderileceği düşüncesinde.

Oyunu güncellediğiniz zaman beğenmediğiniz mod olması durumunda ayalarını tamamen değiştirebiliyorsunuz. Bunun yanı sıra modlar arasında geçiş de sağlayabiliyorsunuz. Zorluk seviyesi ve ikiye ayrılarak düşman seviyesi, oyuncunun taktiksel hamleleri şeklinde olacak. Böylece zorluğu iki kademeli olarak ayarlayabileceksiniz.

Oyuna ulaşmak için buraya tıklayın!

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Ghost Recon Breakpoint Yeni Modu 24 Mart’ta Yayınlanıyor