e
sv

Gone Home Bu Hafta Sonu Ücretsiz

138 Okunma — 18 Ağustos 2020 17:21
avatar

Oyun360

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Gone Home Sistem Gereksinimleri ve Oyun hakkındaki tüm bilgiyi sizler ile paylaşacağız. Steam fiyatı 24TL olan oyun Epic Games platformunda bu hafta sonu ücretsiz olacak!

Gone Home Hakkında

Yurt dışında bir yıl geçirdikten sonra eve dönüyorsun. Ailenin seni karşılamasını bekliyorsun ama ev boş. Bir şeyler ters. Herkes nerede? Ve burada ne oldu? Gone Home’da bu gizemi tek başına çöz.

Gone Home, interaktif bir keşif simülasyonudur. Her şeyin normal gibi gözüktüğü bir evin her ayrıntısını inceleyerek orada yaşayan insanların hikâyesini keşfet. Bir ailenin geride bıraktıklarını araştır ve yaşadıkları olayları ortaya çıkar.

Özellikler

 • Kişisel Bir Hikâye: BioShock serisinin ustaları ve Minerva’s Den’in hikâye ekibi tarafından oluşturulan Gone Home, bir ailenin belirsizlik, ıstırap ve değişim nedeniyle yaşadığı zorlukları zengin ve ince ayrıntılarla anlatıyor.
 • Sürükleyici Bir Ortam: Her ayrıntının dikkatle oluşturulduğu ve deneyiminin dışarıda yağan yağmurun sesiyle çevreleneceği bir evi ziyaret ederek 1990’lara geri dön.
 • Savaş veya Puzzle Yok: Gone Home, saldırılmadan, sıkışıp kalmadan veya öfkelenmeden istediğin hızda oynayabileceğin, kısa, şiddetsiz ve bulmacasız bir deneyimdir. Bu ev keşfedilmeyi bekliyor.
 • Tam İnteraktif Araştırma: Bir ailenin kişisel eşyalarını, geride bıraktıkları notları ve mektupları inceleyerek burada neler olduğunu keşfet. Gözlem gücünü kullanarak keşif sırasında ortaya çıkacak hikâyeyi birleştir.
 • Kamera Arkası Yorumları: Gone Home’un perde arkasındaki geliştiricilerin, müzisyenlerin ve ses sanatçılarının yorumlarından oluşan 90 dakikalık bir kayıt. Yeni bir oyuna başlarken Modifiers düğmesine tıklayarak Yorum moduna erişebilirsin!

Oyuna Ücretsiz Nasıl Erişebilirim?

Öncelikle Epic Games hesabı oluşturmanız gerekiyor, internet üzerinden Epic Games yazarak web sitesini kontrol edebilirsiniz. Üyeliğiniz varsa buraya tıklayın açılan bağlantı üzerinden oyunu Epic Games kütüphanenize eklemeniz yeterli olacaktır.

Gone Home Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7 (32-bit only)
İşlemci: 1.8 GHz
Bellek: 2 GB RAM
Ekran Kartı: 512 MB Video RAM
Depolama: 2 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10 (64-bit only)
İşlemci: 2.6 GHz
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: 2 GB Video RAM
Depolama: 4 GB kullanılabilir alan

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Gone Home Bu Hafta Sonu Ücretsiz