e
sv

Jurassic World Evolution Epic Games’te Ücretsiz Oldu

391 Okunma — 31 Aralık 2020 20:01
jurassic-world-evolution-epic-gameste-ucretsiz-oldu
avatar

Oyun360

 • e4

  Mutlu

 • e3

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

17 Aralıktan itibaren yılbaşına kadar her gün ücretsiz bir oyun sunacağını açıklayan Epic Games bugün ücretsiz sunacağı oyun olan Jurassic World Evolution‘ı mağazasında yayınladı.

Epic Games’in geçtiğimiz yıl düzenlemeye başladığı etkinlikle beraber her hafta ücretsiz olarak bazı oyunlar sunmaya devam ediyor. Bu kampanyaya ek olarak 17 Aralık’tan itibaren yılbaşına kadar her gün ücretsiz bir oyun sunmaya devam ediyor. Bu kampanya ile Epic Games kullanıcıları 15 gün boyunca Epic Games’ten her gün bir adet ücretsiz oyuna sahip olabilecekler.

Diğer platformlarda fiyatı 171 ₺ olan Jurassic World Evolution Epic Games’in yılbaşı kampanyasının son ücretsiz oyunu olarak karşımıza çıktı. 31 Aralık ile 7 Ocak 2021 tarihleri arasında oyuna ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz.

Jurassic World Evolution Oyunu Nedir?


Oyun içerisinde bulduğumuz bozulmamış dinozor DNA’larından dinozorları tekrar diriltmeyi amaçladığımız Jurassic serisinin bu oyununda amacımız Muertes takımadalarında bulunan dinozor çeşitlerini hayata döndürmeye çalışıyoruz.

Oyuna ait tanıtım yazısı;

Muertes takımadalarının efsanevi adalarındaki operasyonda sorumluluğu üstlen ve dinozorların mucizesini, görkemini ve tehlikesini canlandır. Hayatın bir şekilde yolunu bulduğu belirsiz bir dünyada Bilim, Eğlence ya da Güvenlik çıkarlarına göre inşa et.

Çevrelerindeki dünyaya göre düşünen, hisseden ve tepki veren dinozorları biyomühendislikle canlandır. Dinozorlarına eşsiz davranışlar, özellikler ve görünümler vermek için hayatın kendisiyle oyna, sonra kayıp dinozor DNA’sını bulma yolunda sürdürdüğün küresel arayışını finanse etmek için bu dinozorları elinde tut ve onlardan kâr elde et.

Büyük resmi kontrol etmek için derin yönetim araçlarını kullan ya da karada veya havada mücadelelerle yüzleşmek için işe doğrudan kendin el at. Seriden ve parmaklarının ucundaki onlarca yıllık Jurassic hikâyesinden ikonik karakterleri içeren yepyeni bir anlatımda adalarını genişlet ve kendi yolculuğunu belirle.

Jurassic World Evolution Sistem Gereksinimleri


Minimum:

♦ İşletim Sistemi: Windows 7 (SP1+)/8.1/10 64 bit

 İşlemci: Intel i5-2300/AMD FX-4300

 Bellek: 8 GB RAM

 Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1050 (Eski GPU: GeForce GTX 660) / AMD Radeon 7850 (2 GB) (DirectX 11 donanım desteği gerekir)

 Depolama: 8 GB kullanılabilir alan


Önerilen:

♦ İşletim Sistemi: Windows 7 (SP1+)/8.1/10 64 bit

 İşlemci: Intel i7-4770/AMD FX-8350

 Bellek: 12 GB RAM

 Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1060 / AMD RX 480 veya üstü (DirectX 11 donanım desteği gerekir)

 Depolama: 12 GB kullanılabilir alan

Jurassic World Evolution Epic Games'te Ücretsiz Oldu

Oyuna Nasıl Sahip Olabilirsiniz?


Oyunu kütüphanenize eklemeniz için sahip olmanız gereken tek şey bir Epic Games hesabı, onu da zaten ücretsiz olarak dakikalar içerisinde edinebilirsiniz. Sonrasında yapmanız gerekenlerse şu şekilde;

 • Epic Games hesabınıza giriş yapın.
 • Oyun sayfasına gidin
 • Yükle tuşuna basın.
 • Siparişi Ver’e tıklayın.
 • Oyunlar böylece kütüphanenize eklenmiş olacak.
 • Epic Games Store sizden iki faktörlü kimlik doğrulama isteyecektir.

Epic Games bu gün bir yeni ücretsiz oyunla karşımıza çıktı. Daha fazla ücretsiz oyun için bizi takip etmeye devam edin.


Sıradaki içerik:

Jurassic World Evolution Epic Games’te Ücretsiz Oldu