e
sv

Marvel’s Avengers’ın Açık Betası Başladı

59 Okunma — 22 Ağustos 2020 12:38
avatar

Oyun360

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Geçtiğimiz hafta düzenlenen kapalı betanın ardından Marvel’s Avengers‘ın açık betası 21 Ağustos tarihi itibariyle tüm oyunculara açılmış oldu.

Marvel’s Avengers açık betası 21 Ağustos akşamı ile başladı. PC ve PS4 için ön sipariş ile satın alan kullanıcılar geçtiğimiz haftalarda oyunun kapalı betasını deneyimleme şansına erişmişti. 21 – 23 Ağustos tarihleri arasında düzenlenecek olan bu açık beta PC, PS4 ve Xbox One platformları için gerçekleşecek. Konuyla ilgili yapılan açıklama ve detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz.

Bu hafta sonu Square Enix, oyunculara Marvel’s Avengers’a oyunun Açık Betasında ücretsiz göz atma şansı veriyor ve 4 Eylül’deki dünya çapındaki lansmanı öncesinde yeni yetişmekte olan Süper Kahramanlara kapsamlı bir hands-on deneyimi sunuyor.

Marvel’s Avengers Açık Betası 21-23 Ağustos tarihleri arasında tüm PlayStation 4, Xbox One ve PC oyuncuları için mevcut olacak.

Oyunun betasında, oyunun tek oyunculu kahraman görevlerinden dördünü, 3 HARM Room zorlu mücadelesini, 4 War Zone ve 5 Drop Zone görevi içeriyor. War Zones ve Drop Zones, oyuncunun kadrosundaki kahramanlardan herhangi biriyle tek başına veya en fazla dört oyunculu gruplar halinde işbirliği içinde oynanabiliyor.

Square Enix Members ve Epic Games hesaplarını birbirine bağlayan ve betanın 3 HARM Room zorlu mücadelesini tamamlayan PlayStation 4 ve Xbox One oyuncuları, Epic Games’in oynaması ücretsiz Fortnite oyununda bonus Hulkbuster tasarımı ve Hulk Smashers kazmasını kazanacaklar.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Marvel’s Avengers’ın Açık Betası Başladı