e
sv

Metro 2033, Steam’de Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

212 Okunma — 12 Mart 2021 10:56
Metro 2033 Steamde Ücretsiz Oldu
avatar

Oyun360

 • e1

  Mutlu

 • e1

  Eğlenmiş

 • e1

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Geliştiriciliğini 4A Games‘in yaptığı, Deep Silver‘in yayınladığı popüler FPS oyunu Metro 2033, Steam‘de kısa süreliğine ücretsiz oldu.

Metro 2033, Metro Weekend Deal kampanyası ile ücretsiz oldu. Bununla birlikte Metro serisinin diğer oyunlarında ve DLC’lerinde büyük indirimler yapıldı. Daha önce de Steam’de ücretsiz olan oyuna halen sahip değilseniz bir an önce oyunu edinin. Metro Weekend Deal kampanyası ile oyuna 15 Mart 2021 tarihine kadar ücretsiz sahip olabilirsiniz.

Daha önce oyunun Redux sürümü geçtiğimiz aylarda Epic Games Store tarafında ücretsiz olmuştu. Ancak halen oyunu almamış iseniz bir an önce Steam kütüphanenize bu adresten ekleyebilirsiniz.

Metro Weekend Deal kampanyası kapsamında 3 oyun ve 3 DLC’de büyük bir indirim ile sahip olabilirsiniz. Kampanya kapsamında indirime giren oyun ve DLC’lere ise buradan ulaşabilirsiniz.

Metro 2033 Oyun İçi Görsel

Metro 2033 Nedir?

Kıyamet sonrası Moskova’nın paramparça metrosunda geçmektedir. İnsanlığın kaderinin sizin ellerinizde olduğu fakat yoğun bir yeraltı hayatta kalma hikayesidir.

2013’te dünya, neredeyse tüm insanlığı yok eden. Dünyanın yüzeyini zehirli bir çorak araziye dönüştüren kıyamet gibi bir olay yüzünden mahvoldu.
Bir avuç kurtulan, Moskova yeraltının derinliklerini sığınak yaptı. İnsan uygarlığı yeni bir Karanlık Çağ’a girdi.

Metro 2033 Oyun İçi Görsel 2

Yıl 2033. Bütün bir nesil yeraltında doğdu ve büyüdü. Mahsur olmuş Metro İstasyonu-Şehirler birbirleriyle ve dışarıda bekleyen mutant dehşetle hayatta kalmak için mücadele ediyor.

Sen Artyom’sun yangından önceki son günlerde doğmuş, ancak yer altını yükseltmiştir. Metro İstasyonu-Şehir sınırlarınızın ötesine asla girmemiş olan bir kader olayıdır. Buna karşın insanlığın kalıntılarını yaklaşmakta olan korkunç bir tehdide karşı uyarmak için Metro sisteminin kalbine çaresiz bir görev başlatır.
Yolculuğunuz sizi metronun altındaki unutulmuş yer altı mezarlarından başlıyor. Eylemlerinizin insanlığın kaderini belirleyeceği yukarıdaki ıssız çorak arazilere götürür.

Metro 2033, Dmitri Gluhovski tarafından yazılan aynı isimdeki kitaplardan uyarlama bir oyundur. Birinci şahıs nişancı (FPS) ve ayrıca hayatta kalma oyunlarını sevenlerin oldukça hoşuna gidecek bir oyun olduğunu düşünüyoruz.

Daha fazla oyun haberleri ve ücretsiz oyunlar için sitemizi ve ayrıca sosyal medya hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın.

Sıradaki içerik:

Metro 2033, Steam’de Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu