e
sv

PlayStation Plus Türkiye Fiyatları Zamlanıyor

139 Okunma — 30 Ağustos 2020 16:33
avatar

Oyun360

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

PlayStation Türkiye tarafından PlaySation Plus abonelerine gönderilen e-posta ile abonelik fiyatlarına zam yapılacağını açıklandı.

Gönderilen e-posta içeriğinde “Piyasaya koşulları nedeniyle” yapılacağı belirtilen zam 29 Ekim itibarıyla PlayStation Plus abonelik fiyatları için geçerli olacak.

İşte yeni PlayStation Plus Türkiye fiyatları;

 • PlayStation Plus 1 aylık yinelenen ödeme planı 40 ₺ olacak.
 • PlayStation Plus 3 aylık yinelenen ödeme planı 100 ₺ olacak.
 • PlayStation Plus 12 aylık yinelenen ödeme planı 240 ₺ olacak.
PlayStation Plus Türkiye Fiyatları Zamlanıyor

PlayStation Türkiye bu yılın başlarında da PlayStation Plus abonelik fiyatlarının zamlanacağı duyurulmuş ancak daha sonra bu zammı iptal ettiklerini açıklamışlardı.

29 Ekim tarihine kadar satın almış olan yeni abonelikler, varsa mevcut abonelik üzerine eklenecek ve eski fiyat üzerinden geçerli olacak. PlayStation Türkiye ekibi tarafından gönderilen e-postanın tüm detayları bu şekilde:

Nisan ayında gönderdiğimiz bildirimin ardından PlayStation Plus abonelikleri için fiyat değişikliğine devam edeceğimizi size bildirmek isteriz. 29 Ekim 2020’den itibaren piyasa koşullarından dolayı Türkiye için PlayStation Plus aboneliklerinin fiyatları artacak.

Yeni fiyatlar 29 Ekim 2020 tarihinde yürürlüğe girecek.

Bu, söz konusu tarihte veya sonrasında yapılması gereken yinelenen ödemelerin yeni bir fiyatta olacağı anlamına gelir.

PlayStation Plus aboneliğinin fiyatını 28 Ekim 2020 TSİ 12:59’da değiştireceğiz. Mevcut bir üye olduğunuz için 29 Ekim 2020 tarihinde veya sonrasında tarafınızdan ödenecek olan tüm yinelenen abonelik ücretleri yeni fiyattan tahsil edilecektir. 28 Ekim 2020’ye kadar geçerli fiyattan bir PlayStation Plus aboneliği satın alabilirsiniz ve daha sonra bu abonelik döneminize eklenecek (veya “birikecek”).

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

PlayStation Plus Türkiye Fiyatları Zamlanıyor