e
sv

Ride 4 Oyunu İçin Tanıtım Videosu Yayınlandı

292 Okunma — 05 Eylül 2020 10:08
avatar

Oyun360

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Milestone oyun firması tarafından geliştirilen motor yarışı oyunu Ride 4‘ün yeni fragmanı yayınlandı. Ayrıca oyunun PlayStation 5 için de çıkış yapacağı ve yeni nesil konsollar için çıkış yapan ilk yarış oyunlarından bir tanesi olacağı öne sürüldü.

Yarış oyunu denildiğinde neredeyse hepimizin aklına ilk olarak Need for Speed, Forza veya DiRT serileri geliyor. Yarış oyunları denildiğinde akla gelen bu oyunların her birisi araba yarışı odaklı olsa da bu oyunlar sadece araba yarışı oyunlarından ibaret değil.

Ride 4 Oyun İçi Görüntüsü

Yarış oyunları içerisinde araba yarışlarına ek olarak Mario Kart gibi oyunların yanı sıra motor yarışları da bulunuyor ve Milestone tarafından geliştirilen Ride serisi de motor yarışı oyunlarından bir tanesi. Serinin yeni oyunu Ride 4 için bir tanıtım videosu paylaşıldı.

İşte Ride 4 Oyununa Ait Tanıtım Videosu;

Ride serisinin son oyunu olan Ride 3, 2018 yılında PlayStation 4, Xbox One ve PC platformunda oyuncularla buluşmuştu. Serinin yeni oyunu Ride 4 de bu üç platforma ek olarak yeni nesil PlayStation 5 konsolunda da yer alacak.

Oyunun yapımcısı Luigi Crocetta, oyunun yeni nesil konsollarda yer almasıyla ilgili olarak; 60 FPS ve 4K çözünürlüğe kadar daha pürüzsüz bir oynanış deneyimi sunabileceğiz. Yani oyuncular, sevdikleri motorların keyfini yüksek kaliteli gölgelendirmeler ve dokularla hem çevre hem de motorlar açısından daha önce hiç görülmemiş bir detay seviyesine çıkarabilecekler dedi.

Luigi Crocetta, PlayStation 5’in SSD’si sayesinde yükleme sürelerinin önemli ölçüde azalacağını ve bu sayede daha az bekleme zamanı ve daha iyi bir oynanış deneyimi sunacağını ifade etti. Ayrıca yeni oyunda PlayStation 5’in kablosuz kontrolcüleri DualSense‘ten de faydalanılacağını ifade etti. Gerçeğe daha yakın bir deneyim için gaz ve fren pedallarının kendi direnci bulunacak.

Ride serisinin yeni oyunu Ride 4, 8 Ekim 2020 tarihinde PC, Xbox One ve PlayStation 4 konsollarında yayınlanacak ve PlayStation 5 için de 21 Ocak 2021 tarihinde yayınlanacak. Oyunun şu an için Xbox Series X‘te yerini alıp almayacağı ise henüz belirsizliğini koruyor.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Ride 4 Oyunu İçin Tanıtım Videosu Yayınlandı