e
sv

Suicide Squad: Kill the Justice League, PC, PS5 ve Xbox Series X İçin Duyuruldu

110 Okunma — 24 Ağustos 2020 07:44
avatar

Oyun360

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Oyunun geliştiricisi olan Rocksteady tarafından DC FanDome etkinliğinde tanıtılan Suicide Squad: Kill The Justice League oyunu, 2022 yılında PC, PS5 ve Xbox Series X için yayınlanacak.

Özellikle Arkham serisine ait oyunlarıyla süper kahraman oyunların da oldukça kaliteli olabileceğini kanıtlayan DC Comics, dün gerçekleştirdiği DC FanDome etkinliğinde de yeni oyunlarına yer verdi. Bu oyunlardan biri de Suicide Squad: Kill The Justice League oldu.

Oyunun çıkış tarihi olarak 2022 yılı gösterildi. Oyun Arkham serisinin içerisinde yer alacak ve o serinin bir devamı olan bir hikaye anlatacak. Bununla beraber çok farklı bir Suicide Squad ekibi göreceğiz.

Suicide Squad: Kill The Justice League Tanıtım Videosu;

Suicide Squad: Kill The Justice League 4 oyuncuya kadar bir arada oynanabilecek bir oyun olacak. Bu açıdan bakıldığında benzer bir takım çalışması mantığına sahip üçüncü şahıs nişancı oyunları ile büyük benzerlik taşıyor.

Oyunu 4 kişilik bir ekiple oynuyor olabileceğimizin yanı sıra tek başımıza da oynayabiliyoruz. Tek kişilik oyun modunda da çok oyunculu oynarken de karakterler arasında geçiş yapabilme imkanı sunuyor. Bu anlamda oyun diğerlerinden biraz daha farklı bir mekanik sunuyor.

Oyun hakkında daha fazla bilgi şu anda mevcut değil. Oyun hakkında daha fazla bilgi edindiğimizde sizlerle duyurmak için sabırsızlanıyor olacağız.

Daha fazla oyun haberi, ücretsiz oyun ve oyun incelemeleri için bizi takip etmeyi unutmayın.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Suicide Squad: Kill the Justice League, PC, PS5 ve Xbox Series X İçin Duyuruldu