e
sv

Surviving Mars Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

131 Okunma — 12 Mart 2021 14:40
Surviving Mars Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu
avatar

Oyun360

 • e1

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Surviving Mars’ta koloni kurun ve en az zayiatla sırlarını keşfedin.

Surviving Mars Hakkında

Eve hoş geldiniz! Kızıl Gezegen’de söz sahibi olmanın ve Mars’ta ilk işleyen insan kolonilerini inşa etmenin zamanı geldi! İhtiyacınız olan tek şey erzak, oksijen, onlarca yıllık eğitim, kum fırtınası deneyimi ve aniden ortaya çıkan garip siyah küplerin amacını keşfetmeye yönelik istekli bir yaklaşım. Biraz çeki düzen verilirse burası harika olacak! Koloniniz için bir yer belirlemeden önce kaynak ve finansal destek için bir uzay ajansı seçin. Kubbeler ve altyapı inşa edin, yeni olasılıkları araştırın ve yerleşiminizi şekillendirip genişletmenin daha ayrıntılı yollarını açmak için dronları kullanın. Kendi yiyeceklerinizi yetiştirin, maden çıkarın veya zor bir çalışma gününden sonra barda rahatlayın. Ama hepsinden önemlisi, yerleşimcilerinizi hayatta tutun. Tuhaf ve yeni bir gezegende kolay bir görev değil.

Üstesinden gelinmesi gereken zorluklar olacak. Bu yabancı dünyanın gizemlerini açığa çıkarırken stratejinizi uygulayın ve koloninizin hayatta kalma şansını artırın. Hazır mısınız? Mars sizi bekliyor.

Ana Özellikler:

Uzayda sürdürülebilir bir koloni kurmak

İnsan yaşamına uygun olmayan bir gezegende inşa edebilmek için akıllı ve işlevsel bir koloni kurmanız gerekir. Kötü planlama, trafik sıkışıklığını değil, yerleşimcilerinizin hayatta kalmasını etkiler. Oksijensiz yerde inşa edilmiş bir şehirde elektrik kesintileri olmasını gerçekten istemezsiniz.

Tek tek simüle edilmiş yerleşimciler

Her yerleşimci, diğer yerleşimcilerin ihtiyaçlarını ve davranışlarını etkileyen, sorunları ve güçlü yönleri olan eşsiz bir bireydir. Baş bilim insanlarınız laboratuvarda birçok uzun gece geçirdikten sonra alkolik olursa işler gerçekten ilginçleşebilir.

Fütürist Uzay Kubbesi yapımı

Yerleşimcilere, fabrikalara ve ticari binalara ev sahipliği yapan retro-fütürist süper yapılar, kendi “mahalle özelliklerini” taşıyor. Yorgun işçiler maaşlarını yerel bir barda içerek harcarken veya yıldızların arasında bir ütopya kurmaya kalkışırken, bilime her şeyden çok değer veren koloniler yaratın.

Mars’ın sırlarının keşfi

Asimov ve Clarke’ın klasik bilim kurgusundan ilham alan Surviving Mars birçok sırra sahip. Oyuncular Marsın hazırlanmış gizemlerinden biriyle karşılaşabilir. Bu sırları ortaya çıkarmak, koloninize büyük bir servet ya da korkunç bir yıkım getirir. HUB B kolonisi dışında ortaya çıkan küre nedir, dost mu düşman mı?

Rastgele araştırma ağacı

Statik ve rastgele araştırmaları, oyun boyunca her yolculuk için farklı bir deneyim sağlayan deneyler yaparak birleştirin. Mars yüzeyinin bilinmeyen arazisini keşfederek yeni bilimsel buluşlar elde edin.

Oyuna Nasıl Ücretsiz Erişebiliriz?

Epic Games’in Surviving Mars ücretsiz indir sayfasına buradan gidin, Sağ alt köşedeki YÜKLE butonuna tıklayın, Epic Games hesabınıza giriş yapın, Hesabınız yoksa Kayıt Ol diyerek üye olun. Açılan penceredeki SİPARİŞ VER butonuna tıklayın, Kütüphane bölümüne gelerek Surviving Mars ücretsiz indirin.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Surviving Mars Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu