e
sv

Warner Bros, Yeni Oyunu Gotham Knights’ı Duyurdu

86 Okunma — 22 Ağustos 2020 20:38
avatar

Oyun360

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Oyunun geliştiricisi olan Warner Bros. yeni Batman oyunu Gotham Knights‘ı, bu akşam düzenlenen DC FanDome etkinliğinde duyurdu. Bunun yanı sıra Warner Bros. tarafından oyuna ait tanıtım videosunun yanında küçük bir oynanış videosu da paylaşıldı.

Batman: Arkham Asylum ile 2009 yılında başlayan Batman serüveni 2011 yılında Batman: Arkham City, 2013 yılında Batman: Arkham Origins ve en son 2015 yılında yayınlanan Batman: Arkham Knight ile devam etmişti. Yaklaşık 5 yıldır devam oyunu gelmeyen serinin devamını dört gözle bekliyorduk.

Son Batman oyunu ile beklediği ilgiyi göremeyen ve olumsuz eleştiriler alan Warner Bros. Montreal, geçmişi geçmişte bırakarak yeni oyunu Gotham Knights’ı duyurdu. Bu kez bizleri hayal kırıklığına uğratmayacağını düşündüğümüz yeni oyun, Türkiye saati ile  20.30’da çevrim içi ortamda başlayan DC FanDome etkinliğinde yayınlanan bir tanıtım videosuyla birlikte ilk kez oyun severlerin görüşüne çıktı.

İşte Gotham Knights’ın Tanıtım Videosu;

Geliştiriciliğini Warner Bros. Montreal‘ın üstlendiği bu oyun; oynanabilir Batgirl, Nightwing, Red Hood ve Robin karakterlerinin baş rolü üstlendiği tek oyunculu bir aksiyon macera oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

2013 yılında Arkham Origins ile Batman serisinin geliştiriciliğini Rocksteady Studio’dan devralan Warner Bros. Montreal, DC FanDome etkinliğinde tanıtım videosunun yanında 8 dakikalık bir oynanış videosu paylaştı.

Merakla beklenen Gotham Knights oyunu, 2021 yılı içerisinde piyasaya sunulacak. Bununla beraber geliştirici ekip Gotham Knights’ın çıkış tarihi hakkında net bir tarih vermedi. Gotham Knights’ın PC, PlayStation 5 ve Xbox Series X konsolları için piyasaya sunulması bekleniyor.

İşte Paylaşılan Gotham Knights Oynanış Videosu;

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Warner Bros, Yeni Oyunu Gotham Knights’ı Duyurdu