e
sv

Xbox Live Gold Ağustos 2020 Ücretsiz Oyunları Açıklandı

63 Okunma — 18 Ağustos 2020 17:35
avatar

Oyun360

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Microsoft’un Xbox Live Gold üyelerine her ay ücretsiz olarak sunduğu oyunları açıkladı. Bu ay ki listede Xbox One ve Xbox 360 yapımları yer alıyor.

Xbox Ağustos 2020 Games with Gold Oyunları

Ağustos ayı başında Microsoft, Xbox Live Gold aboneleri için ücretsiz olacak bir sonraki oyun dörtlüsünü açıkladı. Firma yaptığı açıklama ile Ağustos döneminde ücretsiz olarak sunulacak olan oyunların listesini yayınladı.

Portal Knights ($19.99): 1 Ağustos – 31 Ağustos / Xbox One

Override: Mech City Brawl ($29.99): 16 Ağustos – 15 Eylül / Xbox One

MX Unleashed ($14.99): 1 Ağustos – 15 Ağustos / Xbox 360 ve Xbox One

Red Faction II ($14.99): 16 Ağustos – 31 Ağustos / Xbox 360 ve Xbox One

Portal Knights

Karakterinin seviyesini yükseltmek, epik silahlar üretmek, düşmanları gerçek zamanlı fethetmek ve neredeyse her şeyi inşa etmek için bu işbirliğine dayalı, 3D sandbox aksiyon RPG’ye katıl! Kahramanını güçlendir. Muhteşem bir Geçit Şövalyesi ol!

Override: Mech City Brawl

Cesaret yoksa zafer de yok! Devasa robotlarla 3D robot dövüşçüye karşı savaşın! Yerel ve çevrimiçi Versus modu, oyuncuların birer robot parçasını kontrol ettiği 4 oyunculu İş birliği ve tek oyunculu harekatta oynayın. Her robot kendine özel oyun stili, özel hamleler ve son vuruşlara sahiptir.

MX Unleashed

İlk Xbox döneminden olan MX Unleashed inanılmaz bir şekilde bağımlılık yapan serbest stil bir motosiklet oyunudur. Devasa sandbox ortamlarına sahip olan bu motokros oyunu, aynı zamanda büyük bir off-road oyun alanıdır. Oyun, Rainbow Studios’un MX vs. ATV serisinin selefidir ve serinin ilk oyunu MX vs. ATV Unleashed olarak adlandırılmıştır.

Red Faction II

Dünya yirmi ikinci yüzyılda… Mars’taki isyanın üzerinden beş yıl geçti. Milletler Topluluğu halkı son 15 yıldır yozlaşmış diktatör Sopot’un baskısı altında yaşıyor. Komşu Birleşik Cumhuriyet ile hiç bitmeyen birleşme çabaları, ülkeyi gereksiz yere kana ve yoksulluğa boğdu.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Xbox Live Gold Ağustos 2020 Ücretsiz Oyunları Açıklandı